Namármost én ilyenkor mindig becsatlakozom, hovatovább, mostanában én kezdeményezem ezt az interakciót. Végtére is a farkasoknál megvan ugyanez a közös cselekvés, miért ne lehetne meg nálunk is (kis segítséggel)? :))
n.
Namármost én ilyenkor mindig becsatlakozom, hovatovább, mostanában én kezdeményezem ezt az interakciót. Végtére is a farkasoknál megvan ugyanez a közös cselekvés, miért ne lehetne meg nálunk is (kis segítséggel)? :))
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)

0 csiripelés:
Megjegyzés küldése